درباره ما

تاسیس: 1381

داستان ما

تیم رایس  گروپ در ابتدا توسط جناب مهندس حسین احمدی با آموزش زبان های برنامه نویسی مخصوص بازار های مالی و تولید نرم افزار های مالی ، شروع به فعالیت نمود، در راستای حمایت از دانشجویان، تیم ما تصمیم گرفت که آموزش های برنامه نویسی بازار های مالی را به صورت تخصصی و در قالب یک سایت دیگر در سایت ایران ام کیو ال قرار دهد، اگر شما نیز از دانشجون استاد حسین احمدی هستید می توانید آموزش های مرتبط با برنامه نویسی را در سایت ایران ام کیو ال دنبال کنید.

چرا انتخاب ما

صرفه جویی در زمان و هزینه
با آموزش های رایز گروپ

هدف رایس گروپ

Rise Group Fx با هدف تولید نرم افزارها و آموزشهای مرتبط با بازارهای مالی شروع به فعالیت کرده است. نرم افزارهای بازار مالی Rice Group در جهت کمک به فعالان بازار های مالی ساخته شده اند،

ما متعهد به همراهی شما هستیم

رایس گروپ با هدف تولید نرم افزارها و آموزشهای مرتبط با بازارهای مالی شروع به فعالیت کرده است. نرم افزارهای بازار مالی Rise Group در جهت کمک به فعالان بازار های مالی تولید می شوند.

24/7 پشتیبانی آنلاین

تیم رایس گروپ برای تمامی محصولات خود پشتیبانی شایسته و به صورت حرفه ای ارائه کرده و این را جزو تعهدات خود می داند.

هشدار

متاسفانه بسیار دیده شده است کسانی با سوءاستفاده از نام یا لوگو این گروه به فعالیت ها متفرقه و سواستفاده از فعالان بازار های مالی می پردازند. گروه رایس در همین سایت و همچنین کانال های تلگرام، یوتیوب و اینستاگرام با آدرس های که در همین صفحه قرار داده شده اند به فعالیت می پردازد لذا به هیچ وجه به کسانی که خارج از این چارچوب از نام یا لگو ما سواستفاده میکنند اعتماد نکنید.

نگاهی کوتاه

با ابزار های اتوماتیک خیال خود را راحت کنید

در دنیای امروز که تمامی سیستم‌ها به صورت اتوماتیک عمل می‌کنند، تریدرها نیز باید خود را به روز کنند و با روند تحولات مراحل معاملاتی خود را بهینه کنند. شرکت رایز گروپ همیشه تلاش کرده است تا ابزارهای کارآمد و بی‌نقصی برای کاربران خود فراهم کند تا با اطمینان خاطر، بخشی از کارهای معاملاتی خود را به برنامه‌ها بسپارند و بیشترین استفاده‌ی ممکن را از وقت گرانبهایشان ببرند. امروزه، با وجود رشد سریع در زمینه معاملات الگریتمی ، استفاده از برنامه‌های هوشمند، جزء امکانات بنیادی همه معامله‌گران شده است. در این بین، شرکت رایز گروپ نیز با قدرت و پشتوانه‌ی تیم خود، برای رفاه حال کاربران خود، اقدام به ایجاد این ابزارهای کارآمد و مفید کرده است.